O nas

Zajmujemy się kompleksowymi wykończeniami wnętrz. Na życzenie klienta zaczniemy od wykonania wizualizacji i projektu wnętrza. Przygotujemy kosztorys prac remontowo-budowlanych, zapewnimy wykonawstwo i stały nadzór architekta do zakończenia prac „pod klucz”. Nasz zespół to profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży remontów, wykończeń i aranżacji wnętrz. Zlecenia wykonujemy na terenie całego Trójmiasta.

Specjalizujemy się w wykończeniach i aranżacjach mieszkań i domów w stanie deweloperskim. Realizujemy również zlecenia dla klientów instytucjonalnych przy projektowaniu przestrzeni dla obiektów użyteczności publicznej w adaptacjach wnętrz pod obiekty biurowe, handlowe i gastronomiczne.

Większość prac otrzymujemy z polecenia, z doświadczenia wiemy że każdy zadowolony klient poleci nas swojej rodzinie lub znajomym. Uważamy że na każdym etapie projektu najważniejsza jest dbałość nawet o najdrobniejsze szczegóły.

Podczas realizacji projektu nasz architekt jest zawsze w stałym kontakcie z klientem dzięki temu możemy na bieżąco weryfikować ewentualne propozycje i sprawnie wprowadzać zmiany na miejscu inwestycji. Naszym atutem jest młody zgrany zespół który gotowy jest podjąć się każdego wyzwania. Cechuje nas: wysoka jakość, estetyka wykończenia, terminowość, innowacyjne rozwiązania techniczne, czystość wykonywanych prac i wysoka kultura osobista.